LONDON QUALITY CENTRE LTD

Gdzie nas znajdziesz

 

Nasze dane:

 

LONDON QUALITY CENTER LLP

27 Old Gloucester Street, London,
United Kingdom, WC1N 3AX

 

e-mail:

sekretariat.london.quality@gmail.com

biuro@lqcentre.com

 

 

telefon:

+ 48 660-738-491  pl ramka

+44 796-1660-886 uk

 


Możesz skontaktować się z nami również poprzez formularz:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) przez EUROPEAN QUALITY CENTRE LTD
w celach związanych z realizacją zgłoszenia, udzielaniem odpowiedzi na zgłoszenie, przygotowaniem i przesłaniem oferty handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do przesłania i realizacji zgłoszenia. Wiem, że przysługuje mi prawo dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest EUROPEAN QUALITY CENTRE LTD z siedzibą 40 TOOTING HIGH STREET LONDON

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, RODO) przez EUROPEAN QUALITY CENTRE LTD z siedzibą 40 TOOTING HIGH STREET LONDON w celach przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w adres email lub numer telefonu komórkowego.

Przykładowi klienci

 

Lista klientów okazywana jest na prośbę kontrahenta.

Kontakt

  • homeLONDON QUALITY CENTER LLP
  • mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • map27 Old Gloucester Street, London,
  • map+ 48 660-738-491   pl
  • map+ 44 796-1660-886 uk

 

Formularz kontaktowy